DR. TESLA NANO 808 TOKAT’TA SADECE TUĞBA AKBABA BEAUTY’DE

Tuğba Akbaba Beauty, her zaman güleryüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Entegre soğuk hava Fotoepilasyon (IPL) ve Diode tek cihazda! Dünya’da ilk olan Dr. Tesla Nano 808 Tokat’ta sadece Tuğba Akbaba Beauty’de.

Dr. Tesla Nano 808 iki farklı teknolojiyi sizler için bir araya getirdi. Dünya'da ilk kez Entegre soğuk hava Fotoepilasyon (IPL) ve diode artık tek bir cihazda.

Dr. Tesla Nano 808 başlığı diyot başlığı 808 nm dalga boyuna sahiptir. Başlıkta FDA onaylı Amerikan Coherent marka diyot barlar kullanılmaktadır. Özel SUPER COOLING TECHNOLOGY sistemine sahip olan başlık cilde temas ederek çalışırken atopik anestezik etki sağlar.

Dr. Tesla Nano 808 soğuk hava üflemeli başlık yeni nesil acısız atış teknolojisine sahip olup, işlem sonrası kıl köklerinde oluşan ödem ile anlık reaksiyon verir. Hijyenik başlık aparatı ile kişiye özel hizmet vermeyi mümkün kılar.

Tokat’ta sadece Tuğba Akbaba’da olan Dr. Tesla Nano 808 cihazı ile güzelliğinize damga vuruyoruz.

Tuğba Akbaba Beauty Salon, güzellik ve bakım konusundaki tutkusuyla ve uzman ekibiyle Tokat Merkez ve çevresindeki müşterilere unutulmaz bir deneyim sunmaya devam edecektir. Siz de bize katılın ve güzellikteki dönüşümünüzü Tuğba Akbaba Beauty Salon ile yaşayın.

Tuğba Akbaba Beauty Salonumuz; ağrısız acısız lazer epilasyon, bölgesel incelme, iğneli epilasyon, Hydra Face, cilt bakımı, roll, cilt yenileme, pedikür, kaş laminasyon, Yosun Peeling, kirpik lifting gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Hemen şimdi arayın! Fırsatları kaçırmayın.

Telefon: 0356 214 0 440

Adres: Yeşilırmak Mahallesi Bosna 2. Sokak No:17/B Merkez-TOKAT