Frozen Eyes

Frozen Eyes, göz çevresine uyumlu özel masaj başlığı sayesinde göz altı ve üstü onarımını yaparken radyo frekans akımı ile kolajen üretimini artırır.

Frozen Eyes göz çevresinde oluşan torbalanma, kırışıklıklar, morluklar ve renk eşitsizlikleri gibi birçok şikâyetin iyileştirilmesinde cerrahi ve iğneli bir işlem gerekmeksizin uygulama yapan iğnesiz bir mezoterapi işlemidir. 

Son teknoloji Frozen Eyes,  göz çevresine uyumlu özel başlığı sayesinde göz çevresinde gezdirilebilen ve uygulama yapabilen bir göz altı ve üstü tedavi ve bakım cihazıyla yapılmaktadır.

Frozen Eyes, göz çevresine uyumlu özel masaj başlığı sayesinde göz altı ve üstü onarımını yaparken radyo frekans akımı ile kolajen üretimini artırır.

Vibrasyon başlığı ile serum içerisinde bulunan tüm etkin maddeleri yani vitamin ve mineralleri cilt altına iter. 

Bu işlem kimlere uygulanamaz?


Bu işlem, hamile olan kişilere ve uygulanacak bölgede açık yara enfekte olma durumunda uygulanmaz.

Eğer; “iğneli işlemler ve cerrahi bana uygun değil ama artık bir şeyler yapmak istiyorum” diyorsanız bu yeni nesil uygulama, sizin için harika ve yeterli bir seçim olacaktır.

İğnesiz mezoterapi, iğneli ve cerrahi işlemlere gerek bırakmadan göz altı ve üstü problemlerini tedavi eder, cihaz başlığı üzerindeki serumu homojen olarak cilde yedirir ve dağıtır. Bu da cilt üzerinde çok daha etkili bir sonuç görmemizi sağlar.

İşlem hakkında detaylı bilgi almak için bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.


Hemen şimdi arayın! Fırsatları kaçırmayın!

Telefon: 0356 214 0 440 

Adres: Yeşilırmak Mahallesi Bosna 2. Sokak No:17/B Merkez-TOKAT